Από το 2006 η εταιρεία του κύριου Μπαντή Φώτη δραστηριοποιείται με την κατασκευή προκατ κατοικιών. Αναλαμβάνουμε, σε συνεργασία με κορυφαίους μηχανικούς, να κατασκευάσουμε προκατασκευασμένα σπίτια, τροχοβίλες και εξοχικά.
Όλο αυτό το διάστημα έχουμε ολοκληρώσει δεκάδες έργα προκατ κατοικιών δίνοντας ολοκληρωμένες λύσεις στους ανθρώπους που μας εμπιστεύθηκαν και ικανοποιώντας όλες τις απαιτήσεις τους.
για να συζητήσουμε τις ανάγκες σας και μετά από κατάλληλη μελέτη να σας προτείνουμε ολοκληρωμένες λύσεις για να δημιουργήσετε την προκατασκευασμένη κατοικία που ονειρεύεστε.