ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΜΠΑΝΤΗΣ ΦΩΤΗΣ
Προκατασκευασμένα Σπίτια, Τροχοβίλες, Εξοχικά, Μεταλλικές Κατασκευές Καρδίτσα
Από το 2006 η εταιρεία του κύριου Μπαντή Φώτη δραστηριοποιείται με την κατασκευή προκατ κατοικιών. Αναλαμβάνουμε, σε συνεργασία με κορυφαίους μηχανικούς, να κατασκευάσουμε προκατασκευασμένα σπίτια, τροχοβίλες και εξοχικά.
Όλες οι κατασκευές μας φροντίζουμε να είναι σύμφωνες με τις ευρωπαικές προδιαγραφές. Επίσης τα προκατασκευασμένα σπίτια έχουν το μεγάλο πλεονέκτημα να είναι απόλυτα ενεργειακά χαμηλώνοντας έτσι τις απαιτήσεις για κατανάλωση ενέργειας σε σχέση με τα παραδοσιακά σπίτια.
|